Najczęściej Zadawane Pytania

Ile osób mieści się w fotobudce?


Podczas jednej sesji zdjęciowej do fotobudki może wejść pięć osób.
Czym jest fotobudka?


Fotobudki Premium Fotobox to przenośne, samoobsługowe kabiny służące do urozmaicenia i zwiększenia atrakcyjności Państwa imprezy. Nasze fotobudki mają owalny kształt i umożliwiają uczestnikom imprezy (do 5 osób jednorazowo) na wykonywanie zdjęć znajdując się wewnątrz kabiny.
Jakie wymiary ma fotobudka?


Fotobudki Premium Fotobox mają wymiary: Długość - 2,2m, szerokość 1,2m, wysokość 2,1m. Minimalne wymiary miejsca na lokalizację fotobudki: Długość - 2,7m, szerokość 2m, wysokość 2,2m.
Jak działa fotobudka?


To bardzo proste. Goście wchodzą do środka fotobudki. Przed wejściem można zaopatrzyć się w śmieszne rekwizyty do zdjęć. Trzy osoby mogą usiąść na wygodnym siedzisku, dwie pozostałe na kolanach lub przed nimi. Siedzenie bardzo ułatwia sesje zdjęciowe z najmłodszymi uczestnikami imprezy. Następnie na dotykowym ekranie (średnica 21 cali) wybieramy opcję kolorystyczną (kolor, czarno-białe lub sepia) i rozpoczynamy sesję. Podczas każdorazowej sesji wykonane zostają cztery ujęcia w kilkusekundowych odstępach. Po zakończeniu sesji uczestnicy dostają wydruk na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Dodatkowo po wyjściu z fotobudki istnieje możliwość natychmiastowego przesłania zdjęć na media społecznościowe (Facebook, Twitter, Instagram) bądź na wybrany adres mailowy.
Ile kosztuje przedłużenie czasu wynajmu fotobudki?


Dodatkowa godzina wynajmu fotobudki kosztuje 299zł + vat.
Klasycznie czy Green Screen?


Fotobudki Premium Fotobox dają Państwu możliwość wykonywania zdjęć na tle klasycznego (czerwonego) tła, bądź na tle Green Screen. Technologia Green Screen umożliwia dodanie dowolnego tła lub grafiki do każdego zdjęcia.
Czy istnieje możliwość personalizacji fotobudki?


Za dodatkową opłatą grafika na zewnętrznych ścianach fotobudki może zostać dostosowana do Państwa potrzeb.
Czy istnieje możliwość personalizacji zdjęć?


Do każdego zdjęcia możemy bezpłatnie dodać dowolne tło, napis, logo, datę lub adres www.
Jakie są wymiary i układ zdjęć?


Do Państwa wyboru są dwa wymiary zdjęć: - 10x15cm - układ 2x2 lub 3+1 - 5x15cm - układ 1x4
Ile sesji zdjęciowych można wykonać w ciagu godziny?


W ciągu jednej godziny można wykonać do 40 sesji zdjęciowych.
Jak zarezerwować fotobudkę?


Aby dokonać rezerwacji fotobudki Premium Fotobox prosimy o kontakt z nami. Sprawdzimy dostępność terminów i ustalimy wszystkie szczegóły. Po wpłaceniu kaucji w wysokości 25% ceny wynajmu netto otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji drogą mailową.
Czy montaż fotobudki jest wliczony w czas wynajmu?


Nie. Montaż i demontaż fotobudki odbywa się przed i po imprezie.