Zdecydowanie

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Premium Fotobox to fotobudki oferujące najwyższą jakość usług.

Zdjęcia wykonane w naszych fotobudkach charakteryzują się doskonałą ostrością a odbitki wieloletnią trwałością kolorów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i oferta wynajmu fotobudki dostosowana jest do Państwa życzeń. Zdjęcia z fotobudki są bezpłatnie personalizowane według życzenia klienta.

Cyfrowe kopie wszystkich zdjęć z fotobudki można pobrać z galerii na stronie. Nieodzownym elementem zdjęć z fotobudki są śmieszne akcesoria. Fotobudki Premium Fotobox oferują duży wybór akcesoriów do zdjęć a także zapewniają opiekę asystenta czuwającego nad Państwa zabawą. Nasza aplikacja w pełni zintegrowana z fotobudką umożliwia gościom udostępnianie zdjęć z fotobudki na żywo na portalach społecznościowych. Dzięki temu fotobudka może z powodzeniem być wykorzystywana jako narzędzie marketingowe podczas targów, imprez firmowych, imprez okolicznościowych, integracyjnych. Fotobudka to już stała  atrakcja na wesele, studniówkę, bal maturalny, urodziny i inne okazje.

ABOUT US

I’m a paragraph. Use this space to tell people more about what you do and the services you offer. Double click here or click Edit Text to get started.

Elegancki wygląd