Fotobudki Premium Fotobox to doskonałe narzędzia marketingowe. Dzięki bezpłatnej personalizacji zdjęć Państwa logo / informacja zostanie umieszczone na każdej odbitce oraz na każdej cyfrowej kopii zdjęcia. 

Za dodatkową opłatą obudowa fotobudki może zostać dostosowana do Państwa wymagań. Ściany zewnętrzne fotobudki to aż 10m kwadratowych powierzchni.

 

Fotobudka jest świetnym sposobem na  promocję nowego produktu bądź usługi, promocję Państwa firmy na targach lub uczczenie firmowego jubileuszu. Nasze budki są ciekawą atrakcją podczas imprez integracyjnych, rocznicowych lub okolicznościowych. 

Naszą ofertę dostosujemy do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Fotobudka eventy firmowe
Fotobudka event firmowy
Fotobudka marketing zdjęć

Fotobudka Premium Fotobox oferuje usługi najwyższej jakości. Podczas wynajmu fotobudki ilość sesji jest nieograniczona, co daje Państwa gościom mnóstwo okazji do świetnej zabawy. Zdjęcia z fotobudki są doskonałą pamiątką z imprezy firmowej, integracyjnej, targów i innych okazji. 

fotobudkalublin fotoudka lubelskie wesele wynajem fotobudki

Zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu najlepszej fotobudki w Lublinie.

fotobudka zdjecie z fotobudki lublin

Fotobudka Premium Fotobox była wspaniałą atrakcją dla gości podczas balu z okazji Dnia Kolejarza. Tegoroczny bal zorganizowany był w Hotelu Victoria Lublin.

fotobudkalublin fotobudka lubelskie
fotbudka lublin warsaw warszawa

Zdjęcia z fotobudki to wspaniała pamiątka z imprezy integracyjnej. Tym razem mieliśmy przyjemność być na imprezie świątecznej firmy KRM w Warszawie.

fotobudka lublin zdjecia weselne